Historia miłości Fedora Bondarchuka i Pauliny Andreevy

Anonim

Powieść Fiodora Bondarchuka i aktorki Pauliny Andreevy jest jednym z najczęściej omawianych w rosyjskim kinie. Piękna i obiecująca młoda aktorka i odnosząca sukcesy reżyserka w dorosłości - taka historia może wywołać sceptycyzm wśród wielu. Czy to możliwe, że to prawdziwa miłość i jak skończy się ta romantyczna historia?

Paulina Andreeva

Ekaterina Olegovna Andreeva urodziła się w Leningradzie 12 października 1988 roku. Aktorka marzyła o byciu ze szkoły. I spełniło się jej marzenie: zapisała się do Moskiewskiej Szkoły Teatralnej i ukończyła ją z powodzeniem. Po ukończeniu studiów zmieniła nazwisko na Catherine Paulina i zaczęła grać w Moskiewskim Teatrze Artystycznym im. A.P. Czechowa. Aktorka jest utalentowana, krytycy bardzo ją wspierają. To potwierdza fakt, że zaczęli rozmawiać o niej jeszcze przed ogłoszeniem ich związku z Fiodorem Bondarchukiem. Jego najjaśniejsze role to:

 • w serialu telewizyjnym Thaw;
 • film „Szarańcza”;
 • serial telewizyjny „Metoda”;
 • Serial telewizyjny „Dark World”;
 • seria „Gregory R.”;
 • film „Strzał”.

Paulina szybko zyskała sławę bez pomocy wybitnego chłopaka.

Image

Zyskała się jako wszechstronna aktorka. Szczególnie imponująca jest jej gra na scenie teatralnej, ponieważ odgrywa rolę bez śladu. Wielu świętuje jego jasne i dramatyczne piękno. Przed połączeniem tych cech, Vladimir Mashkov, a teraz znany Fiodor Bondarchuk, nie mógł się oprzeć.

Fedor Bondarchuk

Bondarchuk Fedor Sergeevich urodził się 9 maja 1967 r. W Moskwie, w rodzinie reżysera Siergieja Bondarchuka i aktorki Iriny Skobtsevy. Postanowiłem pójść w ślady mojego ojca i poświęcić swoje życie kinu. Po raz pierwszy pojawił się na ekranach w 1986 roku w filmie swojego ojca „Borysa Godunowa”, w roli syna Godunowa, Carewicza Fedora.

Image

Pomimo faktu, że Fedor aktywnie grał i grał w filmach, większość postrzega go nie jako aktora, ale jako reżysera. W 2017 roku ma tylko 10 filmów, w których pełnił funkcję reżysera. Ale jako producent występował w 41 filmach i grał jako aktor w 71 filmach. Ale jest szczególnie znany jako reżyser następujących prac filmowych:

 • „9 Firma”;
 • „Zamieszkana wyspa”;
 • Serial telewizyjny „The Quiet Don” (wersja telewizyjna);
 • „Stalingrad”;
 • „Przyciąganie”.

Jego twarz stała się rozpoznawalna w całej Rosji po wzięciu udziału w wystawie „The Chair” na Channel One. Po tym sukcesie pojawiły się jeszcze dwa programy telewizyjne: „Kino w szczegółach” i „Jesteś supermodelką”.

Fedor rozumiał, że tylko kierowanie i działanie za duże pieniądze w Rosji nie działa dla wszystkich. Dlatego też równolegle postanowił prowadzić interesy w dziedzinie kina. Założona w 1991 roku, wraz z przyjacielem, firma Art Pictures początkowo zajmowała się produkcją klipów wideo, ale do 2002 roku rozwinęła się do produkcji pełnometrażowych filmów.

Od lat studenckich i do niedawna był żonaty z Svetlaną Bondarchuk. W małżeństwie mieli córkę Barbarę.

Historia miłosna

W wywiadzie dla magazynu L'Officie Fiodor powiedział, że po raz pierwszy zobaczył ją na scenie, a następnie na ekranie. I dopiero później poznali się osobiście, ale nie chcą się rozchodzić dokładnie o tym, jak doszło do znajomości.

Image

Po raz pierwszy Fedor i Paulina pojawili się publicznie razem jako para w 2016 roku w Kinotavr. Jak wyjaśnił sam Fedor, ich decyzja, by pokazać wszystkim, że są parą, była celowa. Rodzice Pauliny są konserwatywni, a on nie chciał postawić jej w niewygodnej pozycji. Dlatego oficjalnie opuścił żonę i pokazał w ten sposób, że Paulina Andreeva i Fiodor Bondarchuk nie mieli intryg, ale wszystko jest poważne. Ale kategorycznie odmawiają omówienia ich wspólnego życia.

Praca zespołowa

Pomimo sceptycyzmu co do tego, że Pauline Fiodor jest potrzebny do grania w jego filmach, nie pracowali dokładnie jako reżyser i aktorka. To prawda, że ​​jego firma filmowa zajmuje się filmowaniem niektórych filmów, w których grała Paulina. Ale z 13 filmów, w których grała, to tylko dwa filmy: „Mity” i „Śpiące”. Ale Fiodor zauważa, że ​​jako aktorka imponuje mu bardzo.

Ostatnio zaczęli grać razem w filmach jako aktorzy. Na przykład w filmie Aleksandra Molochnikowa „Mity”. W serii „The Demon of the Revolution” w ogóle grali kochanków. Dziwne, ale okazało się, że trudno jest kochankom grać, ponieważ ich miłość nie jest grą, a takie role przynoszą osobiste i intymne emocje na dużym ekranie.

Kochankowie starają się ściśle rozróżniać relacje robocze od miłości. Kiedy pracują nad filmem, nie są kochankami, ale profesjonalistami.

Związek z ich romansem

Po ogłoszeniu przez Fiodora Bondarchuka, że ​​po 25 latach małżeństwa rozwiedli się z Swietłaną, spadł na niego grad oskarżeń. Ich istotą było to, że zrujnował małżeństwo z powodu tymczasowej żądzy młodej aktorki. Do tego oświadczył, że z Swietłaną nie żyli jak mąż i żona przez kilka lat, a wszystkie ich świeckie wyjścia w tym okresie były fikcją, wyglądem szczęśliwego małżeństwa, aby uniknąć plotek. Ale teraz, gdy się zakochał, nie chce ukrywać swojej dziewczyny i jest gotowy do rozwodu.

Image

Na wielu zdjęciach Paulina Andreeva i Fiodor Bondarchuk patrzą na siebie z taką czułością i pasją, że od razu wierzysz w ich związek. Rzeczywiście, mimo że Fedor ma już 50 lat, pozostaje atrakcyjnym mężczyzną. Dba o siebie, ma świetną sylwetkę i styl ubierania. Prawdopodobnie Paulina naprawdę go lubiła, ponieważ niektóre dziewczyny lubią mężczyzn starszych i mądrzejszych, zwłaszcza że mają tak wiele wspólnych zainteresowań. Dlaczego Paulina Fyodor może się podobać jest jeszcze bardziej oczywista: młoda, piękna dziewczyna, utalentowana aktorka, z tego powodu całkiem możliwe, że stracisz głowę.

Plany na przyszłość

Zaraz po rozpoczęciu ich związku odbyła się rozmowa o weselu Fiodora Bondarchuka i Pauliny Andreevy późnym latem 2017 roku. Ale ślub nie został jeszcze rozegrany. Ostatnio pogłoski, że para rozpadła się z powodu faktu, że główna rola w jego nowym filmie „Atrakcja” Fedora dała innej aktorce. Ale po chwili kochankowie pojawili się na premierze tego filmu i wyglądali jak bardzo szczęśliwa para.

Pauli Andreeva i Fiodor Bondarchuk sami nie opowiadają o swoim romansie, ale pojawiają się na wszystkich wydarzeniach razem i wyraźnie obejmują się w pasie. Wszystkie te okruchy informacji o ich powieści, które prasie udaje się pobrać, są zapisywane ze słów innych. Na przykład od matki Fiodora Iriny Skobtsevy lub ich wspólnych przyjaciół.

Interesujące artykuły

Jamal Crawford: sportovní kariéra a úspěchy

Oblast Sýrie - nejstarší asyrský stát

Projekt "Venuše" Jacques Fresco. "Nebe nebo Oblivion." Kritika projektu "Venuše" a recenze

Propracovaný styl Tiffany v moderním životě