הישרדות סכין גרבר דוב גריל האולטימטיבי: תיאור, ביקורות

Anonim

השוק המודרני של מוצרים סכין מיוצג על ידי מגוון רחב של מוצרים שונים חיתוך פירסינג. פופולרי במיוחד עם הצרכן הם להבי, השייכים למעמד של סכיני ההישרדות. אם לשפוט לפי ביקורות רבות של הבעלים, גרבר להבים Grylls הוכיחו את עצמם היטב. תיאור, עיצוב ומטרה של כמה דוגמאות הפופולריות ביותר נדון במאמר.

Image

היכרות

סכינים גרבר דוב גריל הם סדרה של להבים המיועדים לשימוש בתנאים קיצוניים. בקו המוצרים, יש את סכיני הקיפול הרגילים בכל הגדלים. גם בסדרה כללה: קבוע עם מיני NAZ'om, parang ו גרבר דובי גריל Ultimate.

על המחבר

אוהדים רבים של דיסקברי מכירים את הדמות הראשית של התוכנית "לשרוד בכל מחיר" Bear Grylls. לאדם הזה יש ניסיון עשיר של הישרדות בתנאים הקשים והקיצוניים ביותר. בין השנים 1994 ל -1997, הוא שירת ב- SAS של הכוחות המיוחדים של בריטניה, שם זכה להכשרה מעולה וכישורי הישרדות. כיום, הידע שנרכש הוא חולק עם הצופים. בנוסף, הניסיון שנצבר Bear Grylls משתמש כדי ליצור אביזרי חיתוך שונים. למרות העובדה כי רוב סכיני גריל של המחבר הם קטנים בגודל, הם רב תכליתיים, וזה מאוד שימושי בטבע. לדברי הבעלים רבים של להבים כאלה, סכין גרבר Grylls Bear הוא הכרחי כאשר מנוחה מחוץ לגבולות העיר.

על "skladniki" סקאוט

Gerber Bear Grylls צופיות קיפול סכינים קיבל הרבה משוב חיובי. הלהב יכול להיות חד או משונן. לדברי הבעלים של גרבר Bear Grylls סכין הישרדות, זה מאוד נוח לחתוך חבלים ומיתרים באמצעות סעיף להב משונן.

Image

המוצר הוא בגודל קטן: אורך הסכין המקופל אינו עולה על 100 מ"מ. אורכו של הלהב עצמו הוא 8.3 ס"מ, מהדק מיוחד מסופק על הסכין, אשר מונע קיפול שרירותי שלה. דגם גרבר בר גריל זה מצויד בידית נוחה וארגונומית, שבראשה יש חור מיוחד לכבל הבטיחות. כמו כן, את הידית מצויד עם קליפ, שבו גרבר בר גריל סקאוט יכול להיות קשור חגורה, בגדים או תרמיל טיולים. הסכין הוא קל מאוד - הוא שוקל רק 72 גרם.

קומפקטי להב קבוע

לדברי הבעלים, גרסה זו של גרבר דוב גריל הוא רב תכליתי נוח מאוד לשימוש. זה מתאים לכל המשימות. לדברי מומחים, הלהב אינו חל על נשק תגרה. המוצר מספק לתקן את הלהב. לייצור של הידית נלקח חומר גומי מיוחד. הוא הושלם עם כיסוי פלסטיק קל. בעזרת קליפ מיוחד "סכין של vyzhivalshchik" מהודקים היטב על החגורה. על הידית יש חור שדרכו רצועת הבטיחות נמתחת. בנוסף, הוא מצויד עם הפסקה מתחת לאצבע.

Image

תכונה זו מונעת מהמוצר להחליק במהלך הפעולה. להב של סכין תיירים זה עשוי פלדה באיכות גבוהה 7Cr17MoV פלדה. גימור מאט מסופק על הלהב. הגודל הכולל הוא כמעט 200 מ"מ, אשר אורך הלהב הוא 86 מ"מ. הסכין שוקל 107 גרם.

על פרנגות

הפרנגה מיוצגת גם בסדרת הדוב גריל. בעיקר מוצרים אלה מיועדים לטיולים רגליים. כמו כן, להב ארוך ניתן להשתמש בקוטג 'הקיץ. שלא כמו מאצ'טה קלאסי, parangi יש משקל גדל מעט וגודל. אורך הלהב - מ -350 מ"מ. לדברי הבעלים, זה קל להם לחתוך את שני ענפים דקים יורה של lianas, ולא עצים עבים. להב בפרנגה עם חידוד ישר. לייצור להבי בשימוש גבוהה מסגסוגת פלדה. לדברי הצרכנים, סכינים מאופיינים על ידי חוזק גבוה ועמידות בפני קורוזיה.

Image

שריר מסיבי של מכשיר חיתוך זה מצויד כריות גומי המונעים ממנו להחליק במהלך המבצע. בנוסף, להתמודד עם פאראנג מצויד חוט חזק מאוד, אשר פצע על היד, אתה לא יכול לפחד כי הסכין יטוס החוצה במהלך המבצע. הפאראנג הושלם עם נדן מיוחד, לייצור אשר ניילון עמיד ומים משמש.

על גרבר דובי גריל

מבין כל סדרות הסכינים מדובי גריל, המודל האולטימטיבי, על פי הצרכנים, הוא הרב-תכליתי ביותר. כלול עם המוצר הם כל הכלים הדרושים תנאים קיצוניים. הדוב האגדי גריבר גריל סכין בשנת 2011 היה אחד הנמכרים ביותר בעולם. בתחילה, רק הלהב המצויד במכונה משוננת הוצג בפני הצרכנים. מאת אוהבי מוצרים סכין ואספנים, היצרן קיבל מספר רב של הצעות שונות עבור שיפורים "skladnik". עד מהרה, הייצור של סכינים הופעל ללא serrayer.

על קטיף

מודל זה של "סכין ההישרדות" גרבר דוב גריל הושלמה עם:

 • באש. אלמנט זה הוא מוט פריט מיוחד, אשר מוכנס לתוך החריץ של הנדן. כמו הבעלים של סכינים כאלה מבטיחים, שיש צור על היד, אתה יכול להדליק במהירות אש לבשל מזון. צור הוא דבר חיוני בקמפינג. עם זאת, אתה יכול לא רק לארגן מטבח שדה, אלא גם לעשות אש להתחמם.
 • כיסוי ניילון. הדבר נעשה עם כל הסטנדרטים הצבאיים. על פי הצרכן ביקורות, מכסה את עמידות עובש.
 • ספר התייחסות מיוחד המתאר את יסודות ההישרדות.
 • יהלום שחיקה אבן.
 • שריקת חירום.

תיאור

לדברי מומחים, המאפיין העיקרי של "סכין ההישרדות" הוא הרבגוניות שלה. חלק חוד החנית חדה חדות. לדברי הבעלים, זה מאוד נוח לחתוך את החבלים ואת slings. בקת הסכין יש חריץ פרוסריום, שעליו ניתן לגלף ניצוץ בעזרת צור שלם. על החלק האחורי של הנדן עם ברגים דופק אבן. עבור החלק הפנימי של אחיזת הגומי, משקל פלדה מיוחד מסופק. במידת הצורך, הבעלים יכול להשתמש בו כפטיש נייד.

Image

הצד האחורי של הנדן מצויד במזימה שבה הסיורים באנגלית לעזרה ניתנים לטיול. כמו החומר לייצור של סכין שימש גומי. לדברי הבעלים, זה כמעט בלתי אפשרי למחוק אותו. על הנדן, בנוסף לתג, יש עוד שלוש לולאות. בעזרת "סכין אנכי של vyzhdvilshchik" מחובר החגורה, שני אופקי - על חגורות תרמיל. המיקום האמין של הלהב נדן מובטחת על ידי נעילה כפולה: עם תפס ורצועת ולקרו, הודות אשר הסכין ניתן לשאת עם הידית כלפי מטה. אם לשפוט לפי הביקורות, המוצר מצויד בתפס פלסטיק חזק מאוד. לכן, אם הרצועה היא לבטל, אל תדאג כי הסכין יהיה להחליק. כדי לכסות את אחיזת פלסטיק נעשה שימוש בגומי גומי באיכות גבוהה מאוד. לדברי הצרכנים, "יושב" על הידית, זה עמיד מאוד. הידית מצוידת בשלושה חורים שבהם ניתן להתקין את הסכין על מקל או מוט, ובכך להפוך אותו לחנית.

על מאפיינים

 • הסכין עשוי פלדה באיכות גבוהה 7Cr17MoV.
 • להב יש חריצים חלקית נקודת ירידה.
 • הגודל הכולל של המוצר הוא 254 מ"מ.
 • אורך הלהב - לא יותר מ 121 מ"מ.
 • עובי באט 48 מ"מ.
 • המסה של הסכין ללא נדן הוא 317 גרם, עם נדן - 416 גרם.

דעות הצרכן

ביקורות Gberlls Bear Grber הם חיוביים בעיקר. הבעלים העריכו את נוכחותו של אבן השחזה בסכין ההישרדות. יש הטוענים שהוא מגחך מהר מאוד. לדברי מומחים, צרכנים כאלה, סביר להניח, נתקל מזויף. או אבן שוחקים בשימוש היה מזויף. השערה זו מאושרת על ידי נוכחות של ברגים. מצב דומה עם המשרוקית. ייתכן כי הקול יהיה שקט מאוד, אשר במרחק של 500 מטר לא ניתן לשמוע. זה גם מציין כי זיוף נתקל. מוערך מאוד על ידי הצרכן את היכולת לחדד את הסכין בחורף ללא כפפות.

Image

זה מסופק על ידי נוכחות של גומי על פני השטח של הנדן. בשל נוכחותה של ציפוי גומי על הידית, הסכין ניתן להחזיק הן עם יד יבשה ורטובה. במהלך העבודה הוא אינו מחליק כלל. תכונה זו חשובה במקרים אלה כאשר אתה צריך לבצע שביתה דחף (למשל, לפתוח פח יכול). בשל גודל וצורה שנבחרו היטב של האחיזה ביד במהלך הפעולה של הסכין לא מתעייף.

Image

חלק מהצרכנים אינם מרוצים מצבע "סכין ההישרדות". כמו מומחים להסביר, צבע כתום בהיר של המוצר מסופק כך הסכין לא הולך לאיבוד בעשב הירוק. עם זאת, רבים הבעלים מאמינים כי סכין זה היה נראה הרבה יותר יעיל אם זה היה שחור. כמה סוקרים מאמינים כי נתקל פטיש נייד בסכין כזה אינו הולם. אמונה זו נובעת מכך שאי אפשר לעשות מכה יעילה באמת עם חלק המתכת מוכנס לתוך הפלסטיק.

לסיכום

כל מודל סכין של Bear Grylls עשוי מחומרים באיכות גבוהה. העבודה מתבצעת על ידי אדונים אמיתיים של כלי השיט שלהם. להבים אלה מתאימים לטיולים רגליים ולשימוש יומיומי בחיי היומיום.

מאמרים מעניינים

Viện sĩ Levashov Nikolai Viktorovich: tiểu sử, gia đình, sách, nguyên nhân cái chết

Làm thế nào để người Ai Cập cổ đại tiếp tục ảnh hưởng đến cuộc sống của chúng ta ngày nay?

Đạo diễn Kravchuk Andrei: tiểu sử và điện ảnh

Bảo tàng Lịch sử Tự nhiên Hoa Kỳ