Izeta Hajijeva: biogrāfija, sasniegumi, personīgā dzīve un interesanti fakti

Anonim

Viņas stāsts ir iedvesmojošs, un nosaukums tiek atzīts dažādās pasaules daļās. Ikviens, kurš ir kaut kādā veidā iepazinies ar modes industriju, var droši izsaukt Izetu Hajijevu par labāko dizaineru pasaulē. Mēs pastāstīsim par mērķtiecīgu sievieti, kas jau vairāk nekā 10 gadus ir atpazīstamas, modernas un elegantas kažokādas mājas īpašniece. Ko Izeta Hajijevs un viņas karizmātiskā pasaule tur viņai: pievilcīga skaistums, neaizsargāta dvēsele vai grūts kauja?

Image

Sākotnēji no Kaspiysk

Izeta Hajijeva pēc pilsonības Lezginka. Dzimis un audzis Kaspiyskas (Dagestānas Republika) piejūras pilsētā. Jaunā vecumā Izeta iestājās lielā ekonomikas institūtā Maskavā, kura nosaukums bija Georgi Plekhanov. No pirmā acu uzmetiena šķiet, ka skaista dienvidu sieviete vienmēr gribēja ieņemt vietu radošajā jomā, bet viņas pirmais karjeras ceļš sākās ar banku. Tieši šeit Izeta Hajijeva spēja veidot reibinošu karjeru, kas galu galā ļāva nākotnes dizainerim ienirt modes industrijā.

Reklāmas sākums

Izeta ir viena no nedaudzajām sievietēm Krievijā, kuras darbs ir slavens pasaulē. Tagad dizainera vārds var tikt dzirdēts starptautiskajās podijās un šovos, kā arī dažādos konkursos, kas notiek starp acīm modes jomā.

Image

Savās intervijās sieviete vairākkārt sacīja, ka viņas skaistuma, iedvesmas un radošuma vēlēšanās vienmēr bija klāt. Tomēr tikai 1997. gadā viņai izdevās pabeigt savu veiksmīgo finanšu karjeru un doties uz modes industriju. Tieši šajā laikā sieviete, kas patstāvīgi izstrādāja kažokādu māju, sāka izstrādāt modeļus un radīt neticamas lietas. Pēc gandrīz 20 gadiem Izeta piedalās pasaulē "Fashion Weeks", mēs varam atkārtoti redzēt Victoria Bony, Ksenia Sobchak un citus slavenos sociālos lionesses savā apģērbā.

Zīmols IZETA

Izeta Hajijevas darbi mums atvēra karizmātisku pasauli. Dizainers izstrādā unikālus apģērbus visu vecumu cilvēkiem, tāpēc ikviens slavenā kažokādas mājā varēs atrast sev vēlamo produktu. Vairāk nekā 10 gadus IZETA zīmols pastāv un uzplaukst, kas ražo visaugstākās kvalitātes, ērtus un individuālus priekšmetus no ādas un kažokādas.

Image

Kad modes nams ieguva tikai savu popularitāti, dizainers saskārās ar pirmo krīzi valstī, kur bija noderīgas viņas zināšanas ekonomikas un finanšu jomā. Izeta sāka ražot produktus, kuros kažokādas tika piestiprinātas pie viegla, bet izturīga auduma. Līdz ar to viņas modeļi vienlaicīgi ieguva bezspēcību un popularitāti.

Tagad ar vienu zīmolu tiek ražoti izsmalcināti produkti sievietēm un vīriešiem, kā arī aksesuāri un vakara mežģīņu apģērbs. Jau daudzus gadus Izeta Hajijeva pastāvīgie klienti ir pasaules un krievu šovu biznesa zvaigznes, piemēram, Malikovs, Maria Rasputina, Monika Radikatti, Vera Brezhneva, Sati Kazanova un Lyaysan Utyasheva.

Kas ir zīmols?

Izeta modes namam ir trīs svarīgas īpašības: izsmalcinātība, izsmalcinātība un kvalitāte. To bieži vien apgalvo kažokādu māju īpašnieks, jo viņa smalki izjūt savu klientu vēlmes un ievieš inovatīvus risinājumus modes industrijai. IZETA zīmols apvieno harmoniju, greznību un ērtības. Izetai Gadzhijevai patīk produktu klāstā iekļaut šinšillu, ūdeles, sable un sakara kažokādas. Parasti dizaineris strādā pie katra projekta personīgi, pēc iespējas vairāk pūļu, pacietības un iedvesmas. Tāpēc Izeta kažokādu māja ir populāra visā pasaulē, jo tās zīmols ir ne tikai augstas kvalitātes un labi pazīstams, bet arī pieejams ikvienam patiesam zinātniekam.

Image

Izeta Hajijevas biogrāfija ir burtiski balstīta uz viņas radošajiem impulsiem. Intervijā dizainers atzina, ka mode ir vienīgā lieta, kas padara viņu vēlmi dzīvot un padarīt viņu laimīgu. Katru dienu sieviete smagi strādā, lai radītu unikālas un izsmalcinātas lietas, kas nekad nezaudē eleganci un eleganci. Izeta pieliek daudz pūļu, lai sasniegtu panākumu virsotni, un pašreizējā popularitāte ir tālu no robežas.

Dizainera personīgā dzīve

Izeta ir ne tikai pievilcīga sieviete, kas bauda dizainu un modes, personības un elegances sajūtu. Izeta Hajijeva ir daudzpusīga persona. Viņu piesaista glezniecība, arhitektūra un grāmatas. Savā aizņemtajā grafikā dizainers ietver jogu ar meditāciju, kas ļauj jums atrast harmoniju starp apkārtējo haosu, noregulēt radošo vilni un uzlādēt baterijas.

Izeta Gadzhijevas vīrs, kas nodarbojas ar darba materiālu (ādas, kažokādas) izvēli un piegādi, ir ļoti noderīgs. Visa slavenā kažokādu mājas īpašnieka ģimene izturas pret savu ceļu ar sapratni, jo radošā potenciāla atklāšana prasa daudz laika.

Izeta apbalvojumi un sasniegumi

Kopš savas eksistences sākuma Izeta modes nams ir ieguvis vairāk nekā 10 dažādas balvas: Grand Sertificate, Golden Spindle. Viņa ir valsts balvas "Sphere - modes dizaineru kažokādu izstrādājumu" uzvarētāja. Dizaineris arī regulāri piedalās Maskavas modes nedēļā, iepazīstina ar savām kolekcijām starptautiskās galaktikas izstādē. No 1997. gada IZETA zīmols paplašinās. Katru gadu tiek uzsāktas jaunas līnijas, piemēram, IZETAMAN, IZETAWOMAN, Haute Couture, IZETACrystal, IZETACruise, IZETAHOME.

Image

Interesanti fakti

  • Kažokādu māja ražo tikai augstas kvalitātes produktus gan no klasiskiem materiāliem, gan izmantojot eksotiskas ādas un kažokādas.
  • Iseta mērķtiecīgi izvēlējās Ekonomikas fakultāti, lai nākotnē būtu iespēja veidot kompetentu biznesu. Kas zināja, ka tagad IZETA modes nams būs pazīstams visās pasaules aprindās, un visi produkti var viegli sacensties ar Armani, Chaneli, Dolce & Gabbanu, Christian Lacroix (Christian Lacroix). Iespējams, ka dizainers bija pārliecināts par savu panākumu pat pirms tās unikālā zīmola izstrādes.
  • Dizainers ir iemīlējies Parīzē un cenšas izveidot pasaules mēroga modes namu tīklu, kas atvērtu veikalus visos miljonos pilsētu.
  • Visi Izeta produkti ir piepildīti ar seksualitāti, izsmalcinātību un sievišķību.

Dizainers nepatīk ciets grafiks. Neskatoties uz to, ka viņa ir guvusi lielus panākumus ekonomiskajā jomā, Izeta vienmēr gribēja izdalīt savu laiku, kā gribēja. Šī neatlaidība ir devusi augļus, un tagad sieviete viegli apvieno ikdienas aktivitātes un pašaprūpi, kā arī atrod laiku, lai apmeklētu laicīgos un labdarības pasākumus.

Interesanti raksti

"Granny-Trumpule": Trump "saudara kembar" hidup dan rumput di desa Sepanyol

Sebagai baka burung. Bagaimana untuk membiak pakis hutan Vyatka

Inflasi di Belarus: faktor apa yang mempengaruhi bagaimana keadaan telah berubah sejak 90-an. kepada zaman kita

ORKSE: tafsiran dan tafsiran singkatan