Režisierius: Brad Bird: geriausi vaizdai

Anonim

Bradas Birdas - garsus amerikiečių animatorius, režisierius ir scenaristas, tokių šedevrų kaip „Ratatouille“ ir „The Incredibles“ kūrėjas. Jis taip pat nukreipė filmus "Misija neįmanoma: Phantom Protocol" ir "Future Earth". Brad Bird karikatūros laimėjo daug prestižinių kino apdovanojimų ir yra laikomi žanro klasikais.

Image

Karjeros pradžia

Pirmasis „Brad Bird“ pilnametražis filmas buvo animacinis „Gyvūnų olimpinių žaidynių“ filmas, kuris ekrane pasirodė 1980 metais. Po to sekė darbas su šeimos animacija „Fox and Dog“. Kasetėje surinkta juosta buvo nemažai 63 milijonų dolerių tuo metu, užsitikrino kritikų ir žiūrovų meilę.

1985 m. „Brad Bird“ sukūrė fantazijos animacinio filmo „Juodasis katilas“ animatorių. Paveikslėlis skyrėsi nuo ankstesnių studijos „Disney“ tamsių, mistinių atmosferų projektų, o pirmasis studijos istorijoje gavo PG reitingą. 44 mln. JAV dolerių biudžetas „Black Cauldron“ surinko tik 21 milijoną kasoje, kuri smarkiai nukentėjo nuo kino studijos finansinės padėties. Kritikai reagavo kitaip nei karikatūra: dauguma jų gyrė puikius animacinius ir vizualinius efektus, tačiau nepatenkino, kad sklypas labai skiriasi nuo literatūros šaltinio.

1987 m. Byrd debiutavo kaip scenaristas. Režisierius Matthew Robbins pradėjo fotografuoti fantastinį filmą „Akumuliatoriai nėra prijungti“, parašykite scenarijų, kuriam jie užsakė Bradą Byrdą. Filmai apie svetimas būtybes patyrė sėkmę su žiūrovais, ir šis Robbinso filmas nebuvo išimtis. Paveikslėlis surinko 65 mln. Dolerių ir laimėjo prizą „Saturnas“.

Direktoriaus darbas

1999 m. Buvo išleistas animacinis filmas "Steel Giant", kuris tapo režisieriaus debiutu Byrdui. „Plieno milžinas“ nusipelno kritikų, giriančių kryptį, animaciją ir balsą, pritarimą. Dėl nežinomų priežasčių, filmas nepavyko surinkti kasoje: 70 mln. Dolerių biudžetą jis surinko apie 30 mln.

Po penkerių metų pertraukos Byrd vėl buvo direktoriaus kėdėje. Jis buvo patikėtas darbui su animaciniu filmu „The Incredibles“, kuriam pats pats parašė scenarijų. Juostelė apie superherojų šeimos nuotykius kreipėsi ne tik į vaikus, bet ir suaugusiems. „Incredibles“ laimėjo du „Oskarus“ ir tapo vienu iš didžiausių filmų istorijų filmų filmų, surinkęs beveik 700 mln.

Nuo to laiko „Brad Bird“ paveikslai visada buvo sėkmingi. 2007 m. Dirbo režisieriaus ir scenaristo „Ratatouille“. Juosta apie žiurkės nuotykius su pavydėtinu kulinariniu talentu žavėjo tiek žiūrovais, tiek kino kritikais, kurie pavadino „Ratatouille“ „Beveik tobulas meno kūrinys“. Karikatūra laimėjo „Oscar“ ir „Golden Globe“ apdovanojimus geriausio animacinio filmo kategorijoje. Pinigų mokesčiai yra patenkinti - 620 mln. Dolerių, kurių biudžetas - 150 mln

Image

2011 m. Byrd turėjo galimybę išbandyti save nauju žanru. Gamintojas Brian Burke pakvietė jį veikti kaip šnipinėjimo trilerio misijos neįmanoma: Phantom protokolo ir Brado Birdo direktorius. Jis turėjo galimybę dirbti su tokiomis žvaigždėmis kaip Tom Cruise, Simon Pegg ir Paul Patton. Kino kritikai gyrė filmą, apibūdindami jį kaip „stilingą ir įdomų trilerį“.

Image

Brad'o filmografijoje dėmesys taip pat nusipelno sci-fi filmo "Žemė ateityje", kurį jis nušovė 2015 m. Filme vadovavo Britt Robertsonas, George'as Clooney ir Hugh Laurie. Nepaisant stiprios nuotaikos, nuotrauka nepasikeitė dėžutėje - 190 mln. Dolerių biudžetas buvo 209 mln.

Image

Dabar Byrd dirba tęsdamas filmo „The Incredibles“, kuris turėtų būti išleistas 2018 m. Vasarą, tęsinį.

Televizijos darbai

Brad Bird dalyvavo kuriant daugelį televizijos serialų. 1985 m. Jis pradėjo dirbti kaip scenaristas ir antologijos Steven Spielberg „Amazing Stories“ gamintojas ir dalyvavo serijos darbe iki jo užbaigimo 1987 m.

1993 m. „Byrd“ tapo animacinės serijos „Namų šuo“ scenaristu ir animatoriumi. Jis išreiškė šunį pirmajame epizode.

Laikotarpiu nuo 1989 iki 1998 m. „Bird“ buvo animacinis serijos „Simpsonai“ vykdomasis konsultantas, ir netgi pats fotografavo keletą epizodų. Serija turi didžiulę sėkmę Jungtinėse Amerikos Valstijose ir už jos ribų, todėl nauji epizodai vis dar reguliariai atleidžiami, nors ir filmuoti be Brad Byrd dalyvavimo.

1991 m. Jis dirbo animacinės serijos „Oh, šie vaikai!“ Animatoriumi.

Darbas

Nedaugelis žmonių žino, kad Bradas Birdas mielai dalyvauja savo animacinių filmų personažų dubliavime. Karikatūroje "Ratatouille" vyriausiasis pašnekovas kalbėjo "Ekskliuzyvo" ekscentriniame dizaineryje Edna Maud. „The Incredibles 2“ „Brad Bird“ grįš į šį simbolį.

Asmeninis gyvenimas

Nuo 1988 m. Brad Bird susituokė su Elizabeth Canny. Pora turi tris vaikus. Paukščio sūnus Nikolajus išreiškė vieną iš simbolių „Nemo ieškojimas“. Nikolajus ir jo jaunesnysis brolis Michaelas išreiškė vaikus karikatūroje „The Incredibles“.

Įdomios straipsniai

"Granny-Trumpule": Trump "saudara kembar" hidup dan rumput di desa Sepanyol

Sebagai baka burung. Bagaimana untuk membiak pakis hutan Vyatka

Inflasi di Belarus: faktor apa yang mempengaruhi bagaimana keadaan telah berubah sejak 90-an. kepada zaman kita

ORKSE: tafsiran dan tafsiran singkatan