Lucy Davis: osobný život a kariéra

Anonim

Lucy Davis je talentovaná herečka, ktorá sa stala známou prostredníctvom komediálneho seriálu Office. V tejto televíznej relácii stelesnila obraz tajomníka pacienta Dawn, ktorý blahosklonne odkazuje na vtipy svojho šéfa Davida. Tiež Lucy bola spomínaná ako Diana z hororu "Zombie menom Sean". Vo veku 44 rokov, Angličanka hral v asi 50 filmov a televíznych relácií. Čo ešte o nej môžete povedať?

Lucy Davis: Začiatok

Budúca hviezda komediálneho televízneho projektu "Office" sa narodila vo Veľkej Británii, v januári 1973 sa konala radostná akcia. Lucy Davis sa narodila v tvorivej rodine, jej otcovi - slávnom komikovi a hercovi Jasperovi Carrotovi. To neznamená, že jej prvé roky života boli strávené v zákulisí, pretože rodičia uprednostňovali držať svoju dcéru ďaleko od sveta kina.

Image

Preventívne opatrenia nepomohli ani ako dieťa, Lucy Davisová začala snívať o tom, že sa stane herečkou. Ona hrala niekoľko prominentných rolí v školských hrách, a hral v Birmingham Youth Repertory Theatre. V čase, keď opustila školu, dievča už nepochybovalo o jej talentu, a tak vstúpila do londýnskej dramatickej školy Italia Conti Drama.

Prvé úlohy

Lucy Davisová bola prvýkrát na scéne v roku 1993. Nováčik herečka hrala malú úlohu v komediálnom seriáli "Detektívi", ktorý nepriniesol jej slávu. Blondínka dosiahla väčší úspech v roku 1995, keď sa objavila v mini-seriáli „Pride and Prejudice“. Maria Lucas sa stala hrdinkou Lucy, toto dievča je priateľka s mladšími sestrami Bennet. Obraz bol jasný, Davis mal prvých fanúšikov.

Image

Ďalší úspech britskej herečky - účasť v rádiovom seriáli "Archers". Najprv verejnosť prejavila záujem o tento projekt, ale čoskoro stratila popularitu kvôli nadmernému rozťahovaniu.

Choroba

Zdravotné problémy Lucy Claire Davisovej začali v roku 1993. V roku 1995 bolo dievčaťu diagnostikované zlyhanie obličiek. Herečka bola odvezená do nemocnice priamo zo súpravy, potom pracovala na televíznom seriáli Pride a predsudku. Davis podstúpil transplantáciu obličiek, darcovkou bola dievčenská matka. Na chvíľu sa musela vzdať natáčania vo filmoch a televíznych reláciách, aby si znovu získala svoje zdravie.

Image

V roku 2005 bola Lucy opäť diagnostikovaná s renálnym zlyhaním a bola potrebná dlhodobá liečba. Aj herečka trpí cukrovkou, niekedy má problémy s váhou.

Návrat do práce

Niekoľko rokov bol Davis nútený podstúpiť liečbu, ale úplne neodmietla pracovať, aj keď vykonávala prevažne epizodické úlohy. Hral vo filme "Dobrodruh", objavil sa v televíznom seriáli "Holby City", "Big Bad World", "Attic Witch", "Murder in the Mind", "Black Bookstore".

Diváci začali zabudnúť na herečku Lucy Davis, filmy a televízne relácie s jej účasťou neboli obzvlášť populárne. V roku 2001 sa však dievčaťu podarilo pripomenúť si komediálny televízny projekt „Office“. V tejto sérii stelesňovala obraz laskavého tajomníka Dawn, ktorý bol so šéfom veľmi nešťastný. Hrdinka je nútená vyrovnať sa s šéfovými vtipmi, pretože nemá príležitosť zmeniť prácu. Bola to „kancelária“, ktorá pomohla Lucy vrátiť sa do hodností, opäť sa stala vyhľadávanou herečkou.

Image

Filmy a seriály

„Zombie podľa mena Sean“ - horor s prvkami komédie, v ktorom herečka v roku 2004 zažiarila. Táto akcia sa koná v Londýne, ktorá je pod zámienkou tajomnej epidémie. Davy chôdze mŕtvych chodia po meste, korisť na ľudí a šírenie vírusu. Lucy dostala úlohu Diany, priateľky hlavnej postavy, ktorá sa podieľa na love zombie.

Herečka súhlasí so všetkými úlohami, ktoré sú jej ponúkané. Napríklad, blondína odmietla hrať v komédii "Preč od teba". Predpokladalo sa, že jej hrdinka bude tučná a škaredá sestra postavy Cameron Diaz. Ako výsledok, tento obraz stelesnil Tony Collet.

Lucy si spomenula na divákov v úlohe vedúceho programu o móde, ktorú vystupovala v seriáli "Ugly Betty". Ona tiež uspela v obraze spisovateľa, ktorý bol vytvorený v televíznej show "Studio 60 na západe slnka." Potom sa objavila v niekoľkých epizódach seriálu "V službe diablovi".

Čo ešte vidieť

V roku 2010 boli diváci schopní vidieť Lucy Davis v Mentalist, a herečka sa zúčastnila ako hosť hviezda v televíznom projekte. Protagonista mystického seriálu - Patrick Jane, praktický lekár. V minulosti postava vystupovala ako jasnovidca, ale teraz popiera existenciu nadprirodzených síl. Spolupracuje s Kalifornským úradom pre vyšetrovanie, pomáha pri zadržiavaní nebezpečných zločincov. Hlavným cieľom Patricka je pomsta, chce nájsť sériového vraha Červeného Jána, ktorý sa pred niekoľkými rokmi zaoberal svojou ženou a dcérou.

"Všetky odtiene Ray", "Všetko o Steve", "Bob Frank", "Ten, kto zabíja ľudí" - herečka Davis hral vo všetkých týchto filmoch. Tiež, Lucy môže byť videný v televíznom seriáli "Marcy", "Smrť v raji", "Susedia", "Maron", "O to lepšie." V blízkej budúcnosti sa s jej účasťou očakáva obraz "Wonder Woman".

Život mimo obrazovky

Lucy Davisová, ktorej foto je možné vidieť v článku, sa rozhodla viazať uzol v roku 2006. Jej kolega bol zvolený - waleský herec Owain Yomen. Milovníci boli zosobášení v katedrále svätého Pavla, kde kňazi Diana a princ Charles raz vyslovili svoje prísahy. Takáto príležitosť im bola poskytnutá vďaka zásluhám otca Davisa, ktorý je od roku 2002 vlastníkom rádu britského impéria. Svadobný obrad bol veľkolepý, medzi hosťami boli hviezdy televízneho projektu „Office“.

Image

Bohužiaľ, v roku 2011, krásny pár oznámil ich oddelenie. Owain a Lucy odmietli povedať novinárom dôvody, ktoré ich viedli k rozvodu. Deti v tomto manželstve neboli. V súčasnej dobe, Davis je oficiálne zadarmo, ale čas od času tam sú zvesti o jej nové koníčky. V podstate sa jej venuje romantika s kolegami na scéne.

Zaujímavé fakty

Lucy Davis sa občas objavuje v reklamách. Napríklad, herečka môže byť videná v svadobnom videoklipe, ktorý bol natočený na propagáciu kapsúl Imodium. Ona tiež sa zúčastňuje rozhlasové hry, povedzme, hral úlohu Haley Tucker v "The Archers". Rast herečky je 157 cm a hmotnosť sa neustále mení.

Zaujímavé články

"Granny-Trumpule": Trump "saudara kembar" hidup dan rumput di desa Sepanyol

Sebagai baka burung. Bagaimana untuk membiak pakis hutan Vyatka

Inflasi di Belarus: faktor apa yang mempengaruhi bagaimana keadaan telah berubah sejak 90-an. kepada zaman kita

ORKSE: tafsiran dan tafsiran singkatan