Що таке добро

Anonim

Як ви вважаєте, актуальним сьогодні є питання про те, що таке добро? У нашому світі все вже давно змішалося. Що ж це таке? Так відразу ніхто, мабуть, і не скаже. Дане питання є філософським. Коріння його необхідно шукати в глибині душі людини. Давайте ж поговоримо про те, про що вже було сказано так багато і вчора, і сьогодні.

Image

Що таке добро

Кожен день ми здійснюємо безліч всіляких вчинків. Одні з них є випадковими, інші - запланованими, на якісь з них ми навіть не звертаємо уваги, а якісь плануємо заздалегідь. Звичайно ж, деякі з цих вчинків є хорошими, інші ж поганими.

У повсякденному житті дуже складно намацати грань між добром і злом, так як вона практично не видно.

Що таке добро? Це вчинки, які приносять користь не тільки нам, а й іншим людям, ті, які ми здійснюємо не по тій причині, що хочемо отримати якусь вигоду. Так, добро дійсно має відбуватися саме від чистого серця.

Image

Добро, зло - це те, що, в принципі, стоїть поруч один з одним, але в той же самий є протилежністю одне іншого. Часто в життєвій суєті можна їх переплутати. Факт в тому, що іноді людям доводиться робити погані вчинки для того, щоб не допустити більшого зла.

Чи можна сказати, що людина, позбавлена ​​засобів до існування, здійснює пограбування для того, щоб врятувати від голодної смерті своєї дитини? Напевно кожному з нас доводилося спостерігати за тим, як багаті люди, які побудували свій бізнес явно на нечесній грі, займаються благодійністю і не шкодують грошей, роздаючи їх направо і наліво. Що це? Прояв істинної доброти або спроба спокути старих гріхів? У більшості випадків, це саме друге.

Добро є там, де є мораль, а людські душі є незіпсованою. Якби кожен з нас зробив щасливим в цьому житті хоча б одну людину, то все на світі були б щасливі.

Що таке добро і чому його так складно робити? Основна причина, що не дозволяє людям творити добрі вчинки, це не що інше, як поганий досвід. Життя влаштоване так, що у відповідь на добро ми практично завжди отримуємо зло. Мова про те, що людина завжди підсвідомо хоче отримувати якусь винагороду за вироблені дії. Винагороди немає або воно занадто мало - він розуміє, що, будучи хорошим, нічого для себе домогтися буде не можна. Все це велика помилка більшості мирян. Насправді добро завжди повертається, але не відразу ж і зовсім не від тих людей, яким ви його самі зробили.

Image

Не варто намагатися виділитися з натовпу, здійснюючи добрі вчинки, так як це є ознакою жахливого невігластва. Кращий спосіб робити добрі справи - це робити їх так, щоб ніхто не знав про те, що ви їх робите. Даний принцип повинен використовуватися вами всерйоз. Якщо зможете діяти так, як потрібно, то світ вам обов'язково відплатить багатьма хорошими речами, які ви собі раніше й уявити навіть не могли.

Робити добро треба, і не замислюючись! Робіть його і знайомим, і незнайомим людям. Нагородою вам за це буде хоча б усмішка.

Цікаві статті

Katy Perry bez make-upu: kontrola vši

Imran Khan je slibný herec z Bollywoodu

Vlastnosti a struktura filozofických znalostí (stručně) \ t

Ruský Kim Kardashian tvrdí, že nikdy nešla pod nůž plastického chirurga