Таємничий дарувальник Бенні змінив життя цілого містечка, і його добру справу підтримали багато

Anonim

Таємничий філантроп ось уже більше п'яти років розкладає купюри в 100 доларів в Салемі (штат Орегон, США) і його околицях. На банкноті написано «Бенні», тому люди розуміють, що це саме подарунок, а не випадково загублена кимось купюра. Єдине, що відомо про загадкове дарувальника - це чоловік, і у нього велике серце.

Image

Хто це - Бенні?

Це питання стало хвилювати багатьох жителів в містечку після 69-ї щорічної Салемські художнього ярмарку та фестивалю. Але перш ніж почати відповідати на нього, трохи історії.

Бенні - це стодолларовая купюра, залишена загадковим філантропом на громадських заходах і на полицях місцевих магазинів. Деякі з них заховані, інші ж залишені на увазі.

Image

Більшість купюр акуратно згорнуті і підписані. Бенні - прізвисько, яке дали цього таємничого людині. Джерела підтверджують, що це чоловік. Бенні - скорочена форма імені Бенджамін, саме так звуть Франкліна, чий портрет розміщений на 100-доларових купюрах.

Image
Пастка з мікрохвиль: що втрачають продукти в СВЧ-печі

Image
Розумна ліжко не дозволить другій половинці завоювати сусіднє місце

Image
Спосіб приготування натурального бальзаму для боротьби зі стресом

Загадковий дарувальник розклав вже більше 81 000 доларів на районі Салема, і це тільки ті гроші, про які було офіційно заявлено.

Вперше про знахідки стало відомо навесні 2013 року. Тоді ж у таємничого благодійника з'явилося ласкаве прізвисько - Бенні. Підписи на купюрах він почав залишати не відразу, тільки через якийсь час.

Image

Особистість філантропа ретельно тримають в секреті

Анонімність була вкрай важлива для Бенні з самого першого дня, коли він тільки почав залишати гроші всередині упаковок з товарами в магазинах. Потім він розширив територіальне охоплення, почав відвідувати художні ярмарки та фестивалі. Деякі люди клянуться, що бачили його, але твердо мають намір продовжувати зберігати його особистість в секреті за що б то не стало.

Image

Кому належить знахідка?

Місцеві жителі вважають, що коли хтось знаходить Бенні, то потрібно на ці гроші щось купити в тому місці, де була виявлена ​​купюра. Це називають «заплатити вперед».

Image

Страшно красиво: чим відомий ліс Хойя-Бачу в Трансільванії

Image
Красивий інтер'єр при мінімальних витратах: поради дизайнерів

Image
Названа найбільш ймовірна причина холоду, який убив динозаврів

На минулих художніх ярмарках щасливчики, що знайшли Бенні, заплатили вперед прямо на місці. Жінка виявила купюру в кіоску з керамічними виробами. Вона додала трохи своїх грошей і купила речі у трьох різних художників на ярмарку.

Image

Купюри Бенні НЕ забезпечені інструкцією щодо того, як з ними варто надходити, але люди вважають, що намір філантропа в тому, щоб зробити день для багатьох людей краще.

Нерідко подарунки знаходять в товарах, куплених в місцевих магазинах, продуктових візках, візках і навіть в гаманцях. Для людей, яких звільнили з роботи, або тих, кому потрібно оплачувати медичні послуги, така знахідка стає справжнім фінансовим благословенням. А ті, у кого в житті все добре, просто платять вперед. Їх найбільше занепокоєння полягає лише в тому, щоб вибрати правильну благодійну організацію.

Бенні став символом надії і доброї волі, він надихає інших здійснювати випадкові акти доброти.

Люди підхопили ідею

Одна бабуся вирішила піти по стопах Бенні. Вона і її дві внучки у віці 9 і 7 років взяли купюру в 100 доларів, яку вони знайшли в ковдрі, віднесли її в інший магазин і засунули в коробку з підгузками в надії, що той, хто знайде її, більше потребує допомоги, ніж вони самі.

Image

У 10-річної дівчинки, яка знайшла Бенні на художньому ярмарку, розписаний план на ці гроші, яким філантроп обов'язково пишався б:

  • 50 доларів вона поклала на ощадний рахунок, щоб на них нараховувалися відсотки.
  • 25 доларів вона відклала на програму акторської майстерності в її школі.
  • 15 доларів вона пожертвувала людям в Африці, «щоб вони могли жити так само добре, як ми».
  • 10 доларів вона відклала на освіту в коледжі.

А що ви думаєте про подарунки таємничого філантропа? Як би ви вчинили зі знайденою купюрою?

Цікаві статті

Slavná věznice pevnosti Petra a Pavla

Přírodní rezervace Krymská: hranice, recenze výletů

Mongolské šachy: jméno postav a fotografií

Rybí okoun (capelin): popis, lokalita, ekonomická hodnota