Komarov Dmitry Konstantinovich, novinár: životopis, osobný život, kariéra

Anonim

Dmitry Komarov je známy televízny novinár, reportér a televízny prijímač na ukrajinských a ruských kanáloch. Prácu Dmitriho môžete sledovať v jeho extrémnej vnútornej televíznej relácii. Ide o televízny program o cestovaní po celom svete, ktorý je vysielaný na kanáloch 1 + 1 a piatok.

Dmitry Komarov - Ctihodný víťaz Viva! Najkrajší - 2017 "a názov" Favorite telepress - 2013 ".

Image

Dima je neuveriteľne atraktívny a príjemný mladý muž, inšpirovaný svojou prácou a láskou k cestovaniu. Veľa televíznych relácií o extrémnych putovaniach „The World Inside Out“ trávi väčšinu svojho života ďaleko od svojej vlasti, ale ani vo vzdialených krajinách ešte nenašiel ten jediný, ktorý by sa mohol stať súčasťou života Dmitrija.

Detstvo a rodina

V júni, 17th 1983, v meste Kyjev, v jednoduchej a úplne neverejnej rodine, sa narodil prvorodený, ktorý dostal meno - Komarov Dmitrij Konstantinovich. Nikto netušil, že to bol budúci televízny reportér-tulák. Po Dmitriovi sa ešte dvakrát doplnilo v rodine. Dmitry má mladšieho brata a sestru.

Rodina bola v 90. rokoch prekonaná ťažkou peňažnou situáciou. Rodičia však podľa Komarov dávali všetkým trom deťom šťastné a bezstarostné detstvo a rodina novinárov sa napriek všetkému stala jednotnou a priateľskou.

Image

Dlhodobo v médiách neboli žiadne informácie o existencii blízkych príbuzných Dmitrija Komarova, s výnimkou rodičov. Obraz, ktorý novinár zverejnil 27. apríla 2016, objasnil situáciu mnohými spôsobmi. Na obrázku je šťastný Dmitrij v spoločnosti blízkych ľudí - Angelina a Nikolai dvojčatá. Mladí ľudia idú hore do balóna na oblohu na "najmladšie" narodeniny.

Jeden z dvojčiat - mladšia sestra Dmitrij Angelina - pracuje ako stylista v jednom z kozmetických salónov v Kyjeve a brat vlastní vlastnú počítačovú spoločnosť. Akonáhle to Komarov nechal skĺznuť, čo robí účesy výlučne od Angeliny, ktorá je považovaná za prvotriedneho majstra. Aby ste sa k nej dostali za účesom, ľudia sa zaregistrujú vopred.

Dmitry je o šesť rokov starší ako jeho "najmladší", takže jeho otcovské pocity voči nim sú viac jeho. Keď boli dvojčatá stále veľmi malé, otec a matka často opustili Dmitryho pre staršieho, staral sa o deti a staral sa o ne, kým boli rodičia v službe.

Dmitrij zaobchádza so svojím otcom a matkou so zvláštnou láskou - vždy boli a zostali pre neho vzorom toho, ako je potrebné stavať jeho rodinu.

Profesionálne zručnosti

Chlapec si už v ranom veku všimol, čo robí televízna novinárska profesia. Vo svojej biografii Dmitrij Komarov pripúšťa, že aj na základnej škole aktívne písal články a publikoval prvé vo veku 12 rokov. Žurnalistika sa stala jeho vážnou vášňou 17 rokov. Práve v tomto veku dostal Dmitry prácu pre redakciu časopisu Telenedelya. Činnosť začínajúceho novinára bola spojená s úpravou exkluzívnych materiálov týždenníka.

Kariérny rast

Po úspešnom absolvovaní strednej školy sa Dmitry stal študentom denného štúdia na Národnej univerzite dopravy. Zároveň sa neodpustil zo svojich písacích aktivít, ale zručne ich skombinoval so svojimi štúdiami. Mnoho článkov pre množstvo publikácií a tried na technickej univerzite bolo Dmitriemu daných ľahko.

Image

Po chvíli Komarov spadol do tímu Komsomolskaja Pravda ako špeciálny korešpondent.

Druhé vysokoškolské vzdelávanie

Štúdium na 3. ročníku technickej univerzity, Dmitry konečne pochopil, že jeho láska k žurnalistike nezmizne. Preto som sa rozhodol získať druhý stupeň paralelne, bez toho, aby som opustil prvý. Voľba mladého muža padla na Univerzitu kultúry a umenia.

Prvé cestovanie

Láska Dmitrija Komarova k cestovaniu sa začala rozvíjať ako študent. Často navštevoval rôzne mestá, spoznával miestne obyvateľstvo a kultúru.

Image

Je pozoruhodné, že mladý muž dával prednosť cestovaniu len v mestách. Podľa novinárky mu osamelosť pomohla ísť hlboko do zahraničnej kultúry a pochopiť jeho myšlienky a pocity.

maskot

Na každej ceste ukrajinský novinár Dmitrij Komarov vezme so sebou vlajku svojej krajiny. Stal sa jeho skutočným osobným talizmanom.

Foto reportáže zo vzdialených krajín

Cestovanie po celom svete, Dmitry nečakane objavil svoj talent pre fotografovanie. Vášeň sa rozrástla do fotografických správ a expozície. Prvá výstava fotografií sa konala v roku 2005, kde bola prezentovaná expozícia na tému „Afrika“. Na obrázkoch ste mohli vidieť cestu novinára v Keni a Tanzánii.

V roku 2007 Dmitry založil výstavu „Nepál. Rok 2064 “av roku 2009„ Indosutra “, kde prezentoval úspešné zábery z ďalekej Indie.

Dmitry bol prvým zahraničným fotožurnalistom, ktorý dostal oficiálne povolenie od úradov na filmovanie procesu kremácie v oblasti Gangy. Tá istá cesta, počas ktorej mal šťastie 90 dní na prekonanie 20 tisíc kilometrov, bola zaznamenaná v Knihe rekordov Ukrajiny.

"Svet vo vnútri"

Po nejakom čase začal Dmitry so sebou na cestách nahrávať videokameru. Toto bol východiskový bod pre vytvorenie nového zábavného a vzdelávacieho televízneho projektu „Svet naruby“. Dmitrij Komarov vo svojej televíznej show otvorene ukázal stranu života ukrytú pred obyčajnými turistami v divokých kmeňoch a tajomných miestach našej planéty.

Image

V televíznom programe môžete vidieť jedinečné zábery o úžasnej prírode a šokujúcich rituáloch. Preto projekt našiel presne taký názov - „Svet vo vnútri“. Jeho premiéra sa uskutočnila v roku 2010 na ukrajinskom televíznom kanáli "1 + 1".

Bezprostredne po vydaní prvého príbehu o Kambodži s popredným Dmitrijom Komarovom sa televízny projekt chopil úžasným úspechom. Diváci boli veľmi prekvapení, ako domorodé obyvateľstvo Kambodže jedia jedovatých pavúkov. Zaujali ich aj príbehy o kmeni bývalých kanibálov.

Pre budúci rok, Dmitry pracoval na sérii správ na zadnej strane Indie.

Ďalej podľa plánu Dmitrij Komarov a jeho kameraman Alexander navštívili jasnú Afriku. Zaviedli všetkých divákov do kútov, kde civilizácia ešte nedosiahla a je nepravdepodobné, že by sa dostali v blízkej budúcnosti.

Štvrtý programový cyklus bol venovaný Vietnamu a piaty - Indonézia. Hlavným charakteristickým rysom Indonézie bol dom v stromoch, ktoré zasiahli divákov.

V roku 2015, Dmitry a jeho spoločník cestoval po celom Mexiku niekoľko mesiacov, navštívil obydlie, kde Ernest Hemiguey žil a vytvoril jeho výtvory, videl reštauráciu, kde zložil úžasné línie. Navštívili aj Kubu a Bolíviu.

Dobrodružstvo televízneho hostiteľa v krajine Vychádzajúceho slnka, kde on a jeho kameraman prišli v roku 2017, boli fascinujúce. Chlapci mali šťastie, že sa ocitli v tajnom prostredí zápasníkov sumo, ktorí si náročne strážili svoje tajomstvá a odhalili príčinu samovrážd vo vysoko rozvinutom štáte. Cestovatelia boli schopní vyriešiť hádanku dlhého života obyvateľov Okinawy, schovávať sa v strave, a to najmä v dennej konzumácii vzácnych rias nazývaných mazuko.

V roku 2018 Dmitry oznámil vydanie svojej novej knihy. Podľa sľubov tuláka bude nepochybne obsahovať mnoho rôznych fotografií, odporúčaní pre cestovateľov, recepty jedál z exotických krajín a exkluzívne informácie o úžasných faktoch o našej výnimočnej planéte. Verí, že táto kniha bude zaujímavá pre čitateľov všetkých vekových skupín a bude tiež užitočná pre školákov.

tím

Video natáčanie úplne všetkých výstupov z programu sa uskutočnilo za účasti tímu zloženého len z dvoch ľudí - tvorcu a prevádzkovateľa videa.

Začiatkom roka 2015 sa počet epizód s Dmitrijom Komarovom už dosiahol na 100. Táto akcia dala chlapcom šancu objaviť sa v Knihe úspechov Ukrajiny v nominácii „Najväčší počet turistických programov natočených minimálnou filmovou posádkou“.

Dmitry a Everest

V roku 2016 cestoval Dmitry na cestu okolo Nepálu, najvýše položenej oblasti na planéte Zem, kde musel navštíviť centrum zemetrasenia až do 5, 5 bodu. Jeho hlavnou úlohou na tejto ceste bolo dobyť najvyšší bod našej planéty, Everest.

Image

Povedal o jej dobytí a ďalších vzrušujúcich a dokonca magických okamihoch. Napríklad o tom, ako náhle vybral lietadlo namiesto lietadla pripraveného pre cestujúceho, aby sa presunul z jedného miesta do druhého. Neskôr sa tímu povedalo, že lietadlo, ktoré odmietli, naraz narazilo.

Osobný život

Dmitrij Komarov, televízor „World Inside“, nie je oficiálne ženatý alebo vo vážnom vzťahu. Plne sa ponoril do vlastného televízneho projektu. Nadmerná pracovná záťaž, túžba po poznaní opačnej strany exotických oblastí, pravidelné a dlhé služobné cesty mu bránia vo vytváraní vlastnej sociálnej jednotky.

Dmitriy opakovane pripustil v televíznom rozhovore, že je nezvyčajne temperamentný a zamilovaný do mladého muža, ale so vzťahmi zaobchádza veľmi pozorne as plnou zodpovednosťou. Mladý muž uprednostňuje dlhý vzťah. A napriek tomu, osobný život Dmitry Komarov sprievod neplánuje.

Image

V komunikácii s ľuďmi, predovšetkým, Dmitry oceňuje úprimnosť a otvorenosť. V exotických krajinách sa stretol s viac ako celkom príťažlivými mladými dámami, ale považuje ukrajinské ženy za najkrajšie mladé ženy na svete.

Dmitrij skeptický voči manželstvám s cudzincami. Podľa jeho úsudku, po období lásky, vzájomné vzťahy môžu byť zachránené iba všeobecným okruhom záujmov a spoločným voľným časom. Ale pre ľudí, ktorí vyrastali v rozličných kultúrach, ktorí v živote vnímajú úplne odlišné princípy a hodnoty, je takmer nemožné si navzájom uvedomiť rozsah záujmov. Okrem toho, bez ohľadu na to, ako vynikajúci človek zvládol jazyk milovanej krajiny, komunikácia s cudzincom nemôže byť hlboká.

„Žena, ktorú ponúknem, že bude mojou ženou a ktorá jej dá súhlas, by si mala byť vedomá charakteristických čŕt mojej práce. Áno, bude musieť počkať na niekoľko mesiacov na cestách, “hovorí Dmitry.

S príchodom slávy, Komarov mal ďalší problém: teraz musí vyzdvihnúť jemné slová, aby zdvorilo povedal "nie" pre dievčatá, ktoré chcú nadviazať úzke vzťahy s ním rôznymi spôsobmi. Dostáva veľké množstvo správ a tisíce vyhlásení v sociálnych sieťach nielen s textami ocenenia pre vzrušujúcu sériu programov. Správy sú plné priznaní sympatií a ponúk, že sa navzájom uvidia, a dokonca sa musel skryť pred najviac nepríjemnými fanúšikmi.

Dmitriho mama tiež nemôže čakať, kým jeho syn rýchlo založí rodinu a poteší ich vnučkami svojho otca, ale zatiaľ nie je schopný zhmotniť sen svojich rodičov.

V životopise Dima bola prvá láska, na ktorú doteraz nezabudol. Prvýkrát sa zamiloval so všetkou vážnosťou, keď bol v škole. Dmitry sa stal priateľom s dievčaťom z paralelnej triedy, s ktorou bol pripravený, keď odišiel celý čas. To bola prvá čistá láska v živote Dmitrija, z ktorej má najteplejšie spomienky.

dobročinnosť

„Šálka ​​kávy“ je charitatívna nadácia, ktorú organizuje Dmitrij Komarov. V rámci projektu novinár rozrušuje obyčajných ľudí, aby sa zdržali bezvýznamných denných finančných nákladov počas dňa, napríklad z šálky kávy v prospech liečených chorých detí. Za niekoľko rokov práce charitatívnej nadácie sa deťom podarilo vyliečiť viac ako 5 detí v zahraničí.

Zaujímavé články

Proverbs about evil make us wiser

Tank A-32: on the history of creation and tactical and technical characteristics

Population Novotroitsk: number, dynamics and employment

Where is the grave of Yesenin? Monument at the grave of Yesenin