Näitleja Jevgeni Volovenko: elulugu, töö filmis ja isiklikus elus

Anonim

Evgeny Volovenko on vene kunstnik, kes mängis filmides “Tema välismaalane poeg”, “kahtlus”, “Nahalka”, “surnud süda” ja kümneid teisi. Pikka aega töötas ta modelleerimistegevuses, nimelt asutuses "President". Teatris mängib Volovenko.

Biograafia

Näitleja sündis Kaliningradis 4. aprillil 1972. Tema sugulaste kutsealad ei olnud seotud kinos. Eugene lapsepõlv käis nagu enamik inimesi. Koolis meeldis ta sportida. Perekond Volovenko kolis Moskvasse pärast Eugene keskharidust.

Enne elukutse otsustamist teenis tulevane kunstnik mereväes. Pärast sõjaväge kohtus ta Moskva modelleerimisagentuuri juhiga E. Dubovskoy'ga. Tänu sellele kohtumisele hakkas Evgeny Volovenko reklaamides ilmuma.

Siis otsustas ta proovida ennast näitlejana, osaledes igasugustes valudes ja tegutsedes natuke. Jevgeenial ei ole teatrietendust, kuid see ei takista tal olla huvipakkuv kunstnik, kes mängib palju huvitavaid peamisi tegelasi.

Image

Filmi karjäär

Volovenko mängis filmides alates 2004. aastast. Tema karjäär algas väikeste tähemärkidega populaarsetes maalides “Kulagin ja partnerid”, “Karu jaht”, “32. detsember”, “Heat”, “Lennujaam” ja “Ugon”. 2006. aastal õnnestus Eugenil saada üks peamisi rolli naiste lugude melodraamas. Algaja näitleja Boris. Siis ilmus ta Andrew pildile lüürilis-komöödia seerias "Matchmaker".

2008. aastal mängis Volovenko Jevgeni Vladimir Tsarev detektiiviteos „Kuritegevus lahendatakse“ ja ajakirjanik Sergei Badarini melodraamas “Kihlasormus”. Sarjas Jurist, põhiversioon, The Joker, Maroussia ja Clues esines kunstnik taas episoodilisi rolle. 2011. aastal oli Eugene õnnelik, et mängis müstilises komöödias "Cupid" ühte peamistest tegelastest (Maxim Tolmachev). Paralleelselt näitas ta sarjas “Wild”, humoorikas melodraama “Doktor Zaitsev” (roll - transplantoloog Samovalov), detektiivi „Lektor“ (Oleg Vasiliev), „Tapja profiili” (Revda Konstantin), „Peegeldus” (Kozyrev Yegor) ja “Salvesta mees” (ärimees Kuklin).

Image

2013. aastal täiendati Jevgeni Volovenko filmograafiat Ukraina filmidega Nakhalka (Maxim Titov) ja Kiss! (Doktor Maxim Leonidovich), kus ta mängis peamisi tegelasi. Siis sai ta jällegi oluliste rollide esitamise kuriteosarjas „Dead Heart“, „kahtlus” ja „Case by the Batagami”, mis tegi temast ühe kõige ihaldatuma vene näitleja.

Melodraamides "Vahendid eraldamisest" ja "Oma välismaalane poeg" mängis Volovenko uuesti võtmemärke. Hoolimata asjaolust, et kunstnik hakkas saama suure hulga ettepanekuid peamiste rollide täitmiseks, ilmub ta jätkuvalt erinevate jada- ja täispikkade filmide episoodidesse. 2017. aastal ilmus Volovenko Jevgeni peamängija Nikolai pildil melodraamas “Hoidke kätt” ja Sergei draama trilleris “Vaiksed inimesed”. Praegu töötab näitleja mini-seeria "Vastavalt sõjaaja seadustele 2" ja "Jaapani armastusele".

Image

Isiklik elu

Evgeny Volovenko eelistab oma perekonda paljude fännide eest varjata. Siiski on püsivatest ajakirjanikest vähe kinnipidamist. Tema naine on Ukraina näitleja Diana Rozovlyan. Paaril on ka tütar, kuid ei ole teada tema nime ega avalikkuse vanust.

Huvitavad Artiklid

Jamal Crawford: sportovní kariéra a úspěchy

Oblast Sýrie - nejstarší asyrský stát

Projekt "Venuše" Jacques Fresco. "Nebe nebo Oblivion." Kritika projektu "Venuše" a recenze

Propracovaný styl Tiffany v moderním životě